Arama

Son Dakika! Gaziantep FK'nın kritik toplantısı sona erdi! Sonuç...

2 gün önce

Gaziantep Futbol Kulübü'nün geleceğini belirleyecek olan kritik toplantıda kulübün yeni sezonla ilgili planları konuşuldu.

Son Dakika! Gaziantep FK'nın kritik toplantısı sona erdi! Sonuç...
ad image
ad image

Gaziantep Futbol Kulübü'nün geleceğini belirleyecek olan kritik toplantıda kulübün yeni sezonla ilgili planları konuşuldu. Bu toplantıda Gaziantep FK'nın bir değer olduğu ve buranın yaşatılması gerektiği gündeme geldi. Gaziantep Futbol Kulübü'ne sağlanacak olan maddi destek konusunda ise arıştırma yapılacağı, her ay para sıkıntısı yaşanmaması için çalışmalar yapılması kararlaştırıldı. Bundan dolayı ise önümüzdeki haftalarda geniş çaplı bir toplantı daha planlandığı bildirildi. 

Toplantıya Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İyi Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Mustafa Gürban, Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Hilmi Teymur, Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. 

Toplantı3-i66683a9cb88e4.jpg

Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image