Arama

Gaziantep FK taraftarlarına 100 bin adet ücretsiz passolig kartı

1 yıl önce

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Daire Başkanlığı, gazi şehrin takımı Gaziantep Futbol Kulübü’nü (GFK) destekleyen futbolseverlere 100 bin Passolig kartı hediye edecek.

Gaziantep FK taraftarlarına 100 bin adet ücretsiz passolig kartı
ad image
ad image

' Güçlü taraftar ile zirveye' sloganıyla yola çıkan Büyükşehir Belediyesi, maçlarda tribünleri doldurmak ve kentin futbol takımına destek sağlamak için passolig kartı almak isteyen vatandaşlara destek olacak.
Vatandaşlar 17 Kasım 2022’ye kadar https://passolig.gaziantep.bel.tr/ adresinden başvuruda bulunarak passolig kartlarını ücretsiz şekilde alabilecek. Başvurusu olumlu sonuçlanan taraftarlara kartları belirttikleri adreslere kargo yolu ile ücretsiz şekilde iletilecek.
Passolig kartı sahibi olmak isteyenler için başvuru şartları ise 7 yaşından büyük olmak, Gaziantep ilinde ikamet ediyor olmak, Gaziantep FK logolu kart sahibi olmak ve son başvuru tarihine kadar başvuruyu eksiksiz yapmış olmak olarak belirlendi

Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image