Arama

Gaziantep FK'nın hocası Sumudica, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ne konuştu?

2 ay önce

Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumdica Türk vatandaşlığına geçiyor. Rumen çalıştırıcıya yeni isim de belirlendi. Geçtiğimiz hafta Gaziantep'e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sumudica ile görüştü. 

Gaziantep FK'nın hocası Sumudica, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ne konuştu?
ad image
ad image

Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica’nın ismi Tayyip Memik olacak. Sumudica, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep’e geldiğinde havalimanında karşılamaya gitmişti. Havalimanında bir süre  Başkan Memik Yılmaz ve Sumudica, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la sohbet etmişti ve vatandaşlık konusu gündeme gelmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Türk vatandaşı olmak ister misin? Sözlerine Sumudica’nın ‘Tabi neden olmasın’ dediği öğrenildi. Bu gelişmenin ardından Erdoğan talimat vererek Sumudica’nın Türk vatandaşlığına geçiş işlemlerini başlattı.

TAYYİP MEMİK İSMİ GÜNDEMDE

Marius Sumudica’nın çevresindekiler yeni isminin Tayyip Memik olması yönünde baskı yaptı. Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın isminin verilmesini önerdiler. Sumudica da Cumhurbaşkanı Erdoğan ve başkan Memik Yılmaz’ı çok sevdiği için ismin Tayyip Memik olmasına sıcak baktı.

 

Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image