Arama

Gaziantep FK'dan gitti kulüp aramaya devam ediyor

1 ay önce

Gaziantep Futbol Kulübü'ne ikinci kez gelmesine rağmen yine başarılı olamayan Marius Sumudica, Türkiye'den bir kaç kulüpten teklif aldığını iddia etmesine rağmen kendisine ülkesi Romanya'da Rapid'in teklif getirme hazırlığında olduğu öğrenildi.

Gaziantep FK'dan gitti kulüp aramaya devam ediyor
ad image
ad image

Gaziantep FK'den mart ayında ayrılan ve o tarihten bu yana kulüpsüz olan Marius Sumudica, yeni sezonda Romanya'da Rapid'in başına geçebilir.

Rapid Başkanı Daniel Niculae, geçici hocaları Bogdan Lobont ile devam etmemeleri durumunda Sumudica'nın adaylardan biri olduğunu söyledi. 53 yaşındaki Sumudica, daha önce Rapid Bükreş'te yardımcı antrenör ve teknik direktör olarak görev almıştı.

Niculae, "Bogdan Lobont, sezon sonuna kadar bizim teknik direktörümüz. Sezon sonunda nerede olacağımıza bağlı olarak devam edip etmeyeceğimizi değerlendireceğiz. Sumudica çok iyi bir seçenek. Romanya'da bir şampiyonluk kazanmış bir isim. Sezon sonunda bir toplantı yapacağız ve karar vereceğiz, bu oldukça hassas bir durum. Her şey çok hızlı ilerliyor ve zaman bizim dostumuz değil." ifadelerini kullandı.

LOBONT'UN DURUMU

Öte yandan Romanya basınında yer alan haberde, Rapid'de nisan ayında göreve geçici olarak gelen Bogdan Lobont'un geleceğinin Avrupa kupalarına katılıma bağlı olduğu kaydedildi. Kulübün, Avrupa kupalarına katılması halinde Lobont ile devam edebileceği belirtildi.

Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image