Arama

Gaziantep FK'da Başkan Memik Yılmaz'dan rahatlatan açıklama

3 hafta önce

Bu akşam saat 20.30'da Kalyon'da oynanacak olan zorlu Alanyaspor maçı öncesi her gün tesislere giderek takıma moral veren Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz, takıma ve teknik ekibe güvenlerinin tam olduğunu söyledi.

Gaziantep FK'da Başkan Memik Yılmaz'dan rahatlatan açıklama
ad image
ad image

Geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada da; " Gaziantep hep birlikte başaracak. Buna olan inancımız tam. Hocamıza, futbolcularımıza, taraftarımıza kısacası tüm camiaya güveniyoruz" diyen başkan Memik Yılmaz, bu akşam Alanya spor karşısında kazanıp küme düşme potasından çıkacaklarına inanıyor. Başkan Yılmaz, taraftarlara da çağrıda bulunarak; "8 tane final maçımız kaldı. Özellikle içerde oynayacağımız 4 maçta taraftarlarımızdan her zamankinden daha çok destek bekliyoruz. Bu akşam Alanya spor karşısında da takımımızın taraftar desteğine çok ihtiyacı var ve tüm Gaziantepli hemşerilerimin stadyumu dolduracaklarına inanıyorum" dedi.

Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image