Arama

Gaziantep Basketbol seri yakaladı

3 hafta önce

Gaziantep Basketbol, kendi sahasında Mersin Büyükşehir Belediyespor'u mağlup ederek son üç maçını kazanıp seri galibiyetler elde etti. 

Gaziantep Basketbol seri yakaladı
ad image
ad image

Mersin Büyükşehir Belediyespor maçından sonra açıklamalarda bulunan Gaziantep Basketbol baş antrenörü Ali Yıldırım, "Öncelikle her iki takımı da sahada gösterdikleri üstün mücadeleden dolayı kutluyorum. Her iki takımda maçı kazanmak için çok iyi bir mücadele örneği gösterdi. Ligin kalitesine yakışır ve seyir zevki güzel bir maç oldu. Maça istediğimiz gibi başlayamadık. Ama ikinci periyot ile beraber iyi reaksiyon gösterip bitim bulduk. Mersin takımı çizginin gerisinden yüksek düzeyde isabet bulurken biz ise boyalı alandan sayılar bularak maçın içerisinde kalmaya çalıştık. İkinci yarı ise daha istekli ve daha agresif oynadık. Oyun planımıza sadık kaldık ve maçın sonunda yakaladığımız ivme ile 13 maçlık serisi olan iyi bir takıma karşı kendi evimizde kazandık. İyi bir takıma sahibiz. Üst üste üçüncü maçımızı kazanarak iyi bir form grafiği yakaladığımız için mutluyuz. Play-Off'lar öncesi bu galibiyet bize özgüven sağladı. Tüm takımı kutluyor, destek olan ekibime de teşekkür ediyorum" dedi. 

 

Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image