Arama

Türk hokey kulüpleri Avrupa'da mücadele edecek

1 hafta önce

Hokeyde Metpack Alanya Yıldızları, Nizip Zeugma ile Gaziantep Polisgücü erkek ve kadın takımları Avrupa organizasyonlarında yer alacak.

Türk hokey kulüpleri Avrupa'da mücadele edecek
ad image
ad image

Hokeyde dünya çapında önemli bir yere sahip olan Türkiye hokey kulüpleri Avrupa'da mücadele edecek. Süper Lig'de hem erkeklerde hemde kadınlarda son şampiyon Gaziantep Polisgücü Hokey takımları ve Süper Lig ikincisi Nizip Zeugma ve Alanya Yıldızları ülkemizi Avrupa'da temsil edecekler. Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, takımların Avrupa programını açıklayarak, "Türkiye Hokey'de dünyanın önde gelen ülkelerinden birisi haline geldi. Şehirlerimiz ve kulüplerimiz hokeye büyük ilgi gösteriyor ve destek veriyorlar. Üç takımımızında gerek kadınlarda gerekse erkeklerde Türkiye'yi Avrupa'da en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Özellikle Türkiye olarak Avrupa Şampiyonası'na evsahipliği yaptığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz.3 takımımıza da Avrupa maçlarında yürekten başarılar diliyorum" dedi. 
IMG_6282-i664500139c098.jpg

Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image