Arama

Gaziantep sevdalısı Atay, en başarılı siyasetçi oldu

1 hafta önce

Gaziantep Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Sermet Atay, ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan en başarılı milletvekilleri sıralamasında ilk 7’de yer aldı. Birçok kıstasın göz önünde bulundurularak yapılan sıralamada Atay’ın meclisteki 600 milletvekili içinden ilk 7’de yer alması ise Gaziantep’i gururlandırdı.

Gaziantep sevdalısı Atay, en başarılı siyasetçi oldu
ad image
ad image

ORC Araştırma Şirketi, 14 Mayıs 2023 Seçimlerinden bu yana ‘’En Başarılı Milletvekilleri’’ ve siyasi partilerin mevcut oylarını ölçmek amacıyla bir araştırmaya imza attı. Araştırma kapsamında son 1 yılın en başarılı milletvekilleri tespit edildi. Atay bu sıralamada ilk 7’de yer aldı. 

Gaziantep’in siyasette önde gelen ismi olan MHP’li Sermet Atay, ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan bir çalışmada da yine adını ilklere yazdırmayı başardı.

Şehrin sevilen ismi Atay’ın siyasi başarısı kentte de takdir topladı. Türkiye genelinde yapılan bu araştırma kapsamında ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan araştırmada ilk 15’de yer alan milletvekillerinin sıralı isim listesi ise şu şekilde:

“Ali Mahir Başarır (Mersin Milletvekili) Osman Gökçek (Ankara Milletvekili), Mustafa Sarıgül (Erzincan Milletvekili), Hüseyin Yayman (Hatay Milletvekili), Veli Ağbaba (Malatya Milletvekili), Cemal Enginyurt (İstanbul Milletvekili), Sermet Atay (Gaziantep Milletvekili), Kürşad Zorlu (Ankara Milletvekili), Mustafa Varank (Bursa Milletvekili), Rıdvan Uz (Çanakkale Milletvekili), Ömer Fethi Gürer (Niğde Milletvekili), Özlem Zengin (İstanbul Milletvekili), Yücel Bulut (Tokat Milletvekili), Gökhan Günaydın (İstanbul Milletvekili), Sırrı Sakık (Ağrı Milletvekili)”.

atay-i66447418c5680.jpg

 

Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image